Dzisiaj Poniedziałek, 16 Lip. 2018 rok    Imieniny Maria, Stefan, Eustachy

Login / E-mail

Hasło

Zarejestruj się! Nie pamiętasz hasła lub loginu?

News

KidModels.pl
2012-06-03 18:09:01
Nie potrafię usiedzieć w miejscu.
Joanna Jabłczyńska aktorka, piosenkarka i dziennikarka w programach młodzieżowych. Swoją karierę artystyczną rozpoczęła w 1993 roku w zespole dziecięcym „Fasolki”, następnie wystąpiła w programie „Tik-Tak". Przez wiele lat prowadziła program dla dzieci „Teleranek”.
Joanna Jabłczyńska ma na swoim koncie wiele ról filmowych i telewizyjnych, mogliśmy podziwiać umiejętności taneczne aktorki w programie „Taniec z gwiazdami” oraz [więcej]
KidModels.pl
2012-03-31 20:10:47
Operator, który został aktorem
Kazimierz Mazur od dziewięciu lat wciela się w rolę Kamila Hoffera w serialu „Na Wspólnej”. Wcześniej zadebiutował w filmie „Pornografia” Jana Jakuba Kolskiego. Obecnie, oprócz aktorstwa, z zamiłowaniem zajmuje się robieniem zdjęć… ślubnym parom. [więcej]
KidModels.pl
2012-02-25 08:51:16
Mieczysław Hryniewicz - urodzony optymista
Od kilku lat wciela się w rolę Włodka Zięby w „Na Wspólnej”. Wcześniej zasłynął jako jeden z tytułowych „Zmienników” w kultowym serialu Stanisława Barei. Mimo, że to seriale przyniosły mu największą popularność, to Mieczysław Hryniewicz ma na swoim koncie wiele fantastycznych ról filmowych i teatralnych. A wszystko zaczęło się od marzenia, aby zostać aktorem. Spróbował i udało się. [więcej]
KidModels.pl
2011-12-16 21:32:22
Lech Mackiewicz aktor, reżyser i scenarzysta
Lech Mackiewicz aktor, reżyser i scenarzysta Absolwent Liceum Ogólnokształcącego im. Księżnej Elżbiety w Szczecinku. W 1985 roku ukończył PWST w Krakowie. W tym samym roku wyemigrował do Australii, założył tam teatr Auto Da Fe, którego spektakle wędrowały po wielu międzynarodowych festiwalach. Pracował m. in. w Teatrze im. Jaracza w Łodzi. W stanie wojennym aresztowano go za działalność w NZS. Jest również pomysłodawcą i współorganizatorem festiwalu filmowego \"Felliniada\". Aktor znany z kreacji w wielu międzynarodowych produkcjach filmowych i teatralnych. Aktora możemy obecnie podziwiać na małym ekranie w serialach „Hotel 52” oraz „Na wspólnej”. Lecha Mackiewicza spotkaliśmy na planie filmowym i poprosiliśmy o wywiad dla portalu KidModels.pl. Oto, co nam powiedział: [więcej]
KidModels.pl
2011-12-15 23:16:25
Stefano Terrazzino romantyczna historia Włocha
Stefano Terrazzino romantyczna historia Włocha urodzonego w Mannheim – chłopaka, który nie bał się marzyć , nigdy się nie poddawał i wszystko w życiu robił z pasją.
Stefano dla portalu KidModels.pl opowiada o swoim dzieciństwie oraz początkach przygody z tańcem. [więcej]
dodał: Lobuziaki
2011-10-21 12:11:24
Twoje dziecko ladnie spiewa? Daj mu szanse zaistnieć w odnoszącym sukces w całej europie projekcie muzycznym.
Kto z nas nie nucił „Puszka Okruszka” Natalii Kukulskiej, czy piosenek Majki Jeżowskiej? Która z dzisiejszych trzydziestoparolatek nie podkochiwała się w Krzysztofie Antkowiaku, śpiewającym o zakazanym owocu? Kto z ówczesnych kilkulatków nie śpiewał o ogórku ubranym w zielony garniturek, czy mydle co wszystko umyje? W latach 80. i 90. piosenka dziecięca święciła triumfy, goszcząc w milionach polskich domów i przedszkoli. Jednak kolejne pokolenia zamiast zastanawiać się nad tym „co powie tata?” i deklarować, że wolą „swoją mamę, co ma włosy jak atrament”, postanowiły swoją miłością obdarzyć nastoletnie gwiazdy Walta Disney'a i amerykańskiej popkultury pod batutą Hannah Montany, Justina Biebera czy Lady Gagi. [więcej]
KidModels.pl
2011-06-21 19:03:09
Dziecięce castingi
Twoja pociecha już od najmłodszych lat może zostać gwiazdą telewizyjną. Rola w serialu, w filmie fabularnym czy programie telewizyjnym może otworzyć drzwi do kariery nawet kilkumiesięcznemu maleństwu. Wystarczy trafić z nim na odpowiedni casting.
Castingi dla dzieci do produkcji filmowych czy reklam nikogo już nie dziwią. Niejednokrotnie poszukiwaniem młodych aktorów na potrzeby szeroko pojętego show biznesu zajmują się wyspecjalizowane agencje.
Na casting można przyprowadzić nawet niemowlę. Maluchy, co prawda, nie grają same w scenach filmowych czy w reklamach, ale za to towarzyszą doświadczonym aktorom, którzy np. grają role świeżo upieczonych rodziców.
Małe dzieci angażowane są także do reklam. Głównie są to reklamy artykułów dla niemowląt, takich jak mleko, środki pielęgnacyjne, zabawki, no i oczywiście pieluszki. Organizatorzy castingów podkreślają, że do tego typu reklam najlepiej nadają się brzdące, które potrafią już raczkować. Na castingach największe szanse mają niemowlaki, które są z natury wesołe. Takie dzieci najchętniej oglądamy na naszych ekranach, a także praca na planie z pogodnymi maluszkami jest znacznie łatwiejsza.
Castingi dla nieco starszych dzieci, w wieku przedszkolnym, to już zwykle prawdziwe popisy ich umiejętności. Recytowanie wierszyków, śpiew, taniec – kilkulatka bez problemu można tego wszystkiego nauczyć, pokazać jak ma się poruszać, jak uśmiechać i co mówić. Takie dzieci są wdzięcznymi aktorami, a praca z nimi to czysta przyjemność.
Zdecydowanie poważniejsze są castingi dla nastolatków. Tu przychodzi na ogół młodzież, która wie, czego chce i rozumie powagę sytuacji, a udział w castingu do reklamy czy do filmu traktuje nie tylko jak przygodę, ale także jako wstęp do wymarzonej kariery i możliwość zarobienia pierwszych większych pieniędzy. Nic więc dziwnego, że na castingach dla nastolatków jest zwykle ogromna konkurencja. Młodzi ludzie doskonale rozumieją, czym jest rywalizacja, dlatego robią wszystko, aby wypaść jak najlepiej i dostać upragnioną rolę.
Castingi dla dzieci budzą wiele kontrowersji i wątpliwości. Wciąż nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie czy to dobrze, że maluchy, które nie mogą jeszcze o sobie decydować, przyprowadzane są przez rodziców na przesłuchania? Zwolennicy uważają, że im wcześniej wprowadzi się dziecko w świat rywalizacji i pracę na planie, tym lepiej. Jedno jest pewne – liczne przykłady gwiazd, które zaczynały w bardzo młodym wieku pokazują, że castingi mogą być wstępem do kariery i sposobem na zarobienie dużych pieniędzy już w najmłodszym wieku. [więcej]
KidModels.pl
2011-06-17 14:42:42
Dziecko w reklamie
Dzieci zwykle wzbudzają sympatię i pozytywne emocje. Szczególnie te najmłodsze, które mają w sobie niewinność, szczerość oraz zawsze są prawdziwe w okazywanych uczuciach i emocjach. To wszystko sprawia, że lubimy patrzeć na dzieci, zachwycać się jakie są słodkie i jak uroczo się uśmiechają. Doskonale zdają sobie z tego sprawę reklamodawcy, którzy chcąc, aby ich produkty kojarzyły się z czymś miłym i pozytywnym, chętnie widzą dzieci w swoich kampanii reklamowych. I nie są to tylko produkty typowo dziecięce.
Uśmiechnięte dziecko powoduje, że mniej denerwuje nas fakt, że kolejna przerwa reklamowa, przerwała nam emocjonujący program czy ukochany serial, co więcej, potrafi nawet poprawić nam humor.
Producenci reklam wiedzą, że większość ludzi uwielbia dzieci i dlatego kampanie reklamowane, w których występują dzieci, prawie zawsze odnoszą wielki sukces. To z kolei przekłada się na wzrost słupków sprzedażowych i niesie za sobą większe zyski producentom reklamowanego produktu. A o to przecież chodzi. Cel zostaje osiągnięty.
Nic więc dziwnego, że agencje reklamowe wciąż poszukują coraz to nowych dziecięcych twarzyczek, a za wykorzystanie ich wizerunku w reklamie są w stanie zapłacić naprawdę duże honoraria. Cóż, w końcu to słodki uśmiech dziecka niejednokrotnie przyczynia się do sukcesu prowadzonej przez nich kampanii reklamowej. A to z kolei napędza cały przemysł dziecięcego modelingu. [więcej]

Strona 2 z 2
Przejdź do strony: 12

Copyright © 2012-2018 Inbornmedia Sp. z o.o. | Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu

O nasRegulaminPolityka ochrony prywatnościFAQ/PomocReklamaKontakt z nami
Witamy na portalu KidModels.pl
Dołącz do nas!
Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki prywatności cookies. Ukryj informację.