Dzisiaj Sobota, 21 Lip. 2018 rok    Imieniny Andrzej, Wiktor, Daniel

Login / E-mail

Hasło

Zarejestruj się! Nie pamiętasz hasła lub loginu?

News / Kidmodels.pl

KidModels.pl
2018-01-18 16:53:30
Zmiany na portalu
W najbliższym czasie portal kidmodels.pl przechodzić będzie gruntowną modernizację. Chcemy przywrócić mu dawną świetność, by na nowo mógł kształtować przyszłe pokolenie gwiazd. [więcej]
KidModels.pl
2013-10-03 21:49:17
Portal KidModels.pl
Portal Kidmodels.pl powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie świata mody, reklamy, filmu i telewizji na dziecięcych aktorów, modeli oraz modelki.
KidModels jest kierowany do osób pragnących spróbować swoich sił w filmie, reklamie, telewizji oraz modelingu. Portal daje możliwość zaprezentowania się firmom branżowym z firmami reklamowymi na czele. [więcej]
KidModels.pl
2013-07-21 20:29:02
Rozstrzygnięcie konkursu
Miło nam poinformować, że wylosowaliśmy dwójkę laureatów naszego konkursu „ Sesja zdjęciowa portalu Kidmodels.pl”. Przypominamy, że do wygrania były dwie profesjonalne sesje zdjęciowe [więcej]
KidModels.pl
2013-05-22 21:54:09
KONKURS !!!
Spełnimy Twoje marzenia! Mamy dla Was niesamowity konkurs w którym do wygrania są dwie profesjonalne sesje zdjęciowe! Laureatem konkursu może zostać każde dziecko lub młodzież w wieku do 18 lat!!! Jeśli masz więcej niż 18 lat również możesz wziąć udział w naszej zabawie, a w przypadku wygrania wskażesz nam dziecko lub nastolatka któremu zrobimy mega profesjonalna sesję zdjęciową. [więcej]
dodał: Andrzej
2012-10-27 17:58:22
Zasady współpracy z agencją aktorską.
Otrzymujemy od Państwa pytania związane ze współpracą z agencjami. Będziemy na forum publicznym odpowiadać na niektóre z tych pytań, które mogą poza autorem pytania dotyczyć również i innych osób .
Ostatnio otrzymaliśmy, od Mamy jednej z dziewczynek, pytanie tej treści: [więcej]
KidModels.pl
2011-06-21 19:03:09
Dziecięce castingi
Twoja pociecha już od najmłodszych lat może zostać gwiazdą telewizyjną. Rola w serialu, w filmie fabularnym czy programie telewizyjnym może otworzyć drzwi do kariery nawet kilkumiesięcznemu maleństwu. Wystarczy trafić z nim na odpowiedni casting.
Castingi dla dzieci do produkcji filmowych czy reklam nikogo już nie dziwią. Niejednokrotnie poszukiwaniem młodych aktorów na potrzeby szeroko pojętego show biznesu zajmują się wyspecjalizowane agencje.
Na casting można przyprowadzić nawet niemowlę. Maluchy, co prawda, nie grają same w scenach filmowych czy w reklamach, ale za to towarzyszą doświadczonym aktorom, którzy np. grają role świeżo upieczonych rodziców.
Małe dzieci angażowane są także do reklam. Głównie są to reklamy artykułów dla niemowląt, takich jak mleko, środki pielęgnacyjne, zabawki, no i oczywiście pieluszki. Organizatorzy castingów podkreślają, że do tego typu reklam najlepiej nadają się brzdące, które potrafią już raczkować. Na castingach największe szanse mają niemowlaki, które są z natury wesołe. Takie dzieci najchętniej oglądamy na naszych ekranach, a także praca na planie z pogodnymi maluszkami jest znacznie łatwiejsza.
Castingi dla nieco starszych dzieci, w wieku przedszkolnym, to już zwykle prawdziwe popisy ich umiejętności. Recytowanie wierszyków, śpiew, taniec – kilkulatka bez problemu można tego wszystkiego nauczyć, pokazać jak ma się poruszać, jak uśmiechać i co mówić. Takie dzieci są wdzięcznymi aktorami, a praca z nimi to czysta przyjemność.
Zdecydowanie poważniejsze są castingi dla nastolatków. Tu przychodzi na ogół młodzież, która wie, czego chce i rozumie powagę sytuacji, a udział w castingu do reklamy czy do filmu traktuje nie tylko jak przygodę, ale także jako wstęp do wymarzonej kariery i możliwość zarobienia pierwszych większych pieniędzy. Nic więc dziwnego, że na castingach dla nastolatków jest zwykle ogromna konkurencja. Młodzi ludzie doskonale rozumieją, czym jest rywalizacja, dlatego robią wszystko, aby wypaść jak najlepiej i dostać upragnioną rolę.
Castingi dla dzieci budzą wiele kontrowersji i wątpliwości. Wciąż nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie czy to dobrze, że maluchy, które nie mogą jeszcze o sobie decydować, przyprowadzane są przez rodziców na przesłuchania? Zwolennicy uważają, że im wcześniej wprowadzi się dziecko w świat rywalizacji i pracę na planie, tym lepiej. Jedno jest pewne – liczne przykłady gwiazd, które zaczynały w bardzo młodym wieku pokazują, że castingi mogą być wstępem do kariery i sposobem na zarobienie dużych pieniędzy już w najmłodszym wieku. [więcej]
KidModels.pl
2011-06-17 14:42:42
Dziecko w reklamie
Dzieci zwykle wzbudzają sympatię i pozytywne emocje. Szczególnie te najmłodsze, które mają w sobie niewinność, szczerość oraz zawsze są prawdziwe w okazywanych uczuciach i emocjach. To wszystko sprawia, że lubimy patrzeć na dzieci, zachwycać się jakie są słodkie i jak uroczo się uśmiechają. Doskonale zdają sobie z tego sprawę reklamodawcy, którzy chcąc, aby ich produkty kojarzyły się z czymś miłym i pozytywnym, chętnie widzą dzieci w swoich kampanii reklamowych. I nie są to tylko produkty typowo dziecięce.
Uśmiechnięte dziecko powoduje, że mniej denerwuje nas fakt, że kolejna przerwa reklamowa, przerwała nam emocjonujący program czy ukochany serial, co więcej, potrafi nawet poprawić nam humor.
Producenci reklam wiedzą, że większość ludzi uwielbia dzieci i dlatego kampanie reklamowane, w których występują dzieci, prawie zawsze odnoszą wielki sukces. To z kolei przekłada się na wzrost słupków sprzedażowych i niesie za sobą większe zyski producentom reklamowanego produktu. A o to przecież chodzi. Cel zostaje osiągnięty.
Nic więc dziwnego, że agencje reklamowe wciąż poszukują coraz to nowych dziecięcych twarzyczek, a za wykorzystanie ich wizerunku w reklamie są w stanie zapłacić naprawdę duże honoraria. Cóż, w końcu to słodki uśmiech dziecka niejednokrotnie przyczynia się do sukcesu prowadzonej przez nich kampanii reklamowej. A to z kolei napędza cały przemysł dziecięcego modelingu. [więcej]

Strona 1 z 1

Copyright © 2012-2018 Inbornmedia Sp. z o.o. | Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu

O nasRegulaminPolityka ochrony prywatnościFAQ/PomocReklamaKontakt z nami
Witamy na portalu KidModels.pl
Dołącz do nas!
Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki prywatności cookies. Ukryj informację.