Pora na kolejne rady dotyczące castingów. Jak już wiemy z pierwszego wpisu na casting musimy przyjść przygotowani, naturalni, zrelaksowani, uzbrojeni w cierpliwość oraz zorientowani do jakiej produkcji jest dany casting. Kolejne rady, którymi się podzielimy znajdziecie w poniższym wpisie.

 

 

Bądź otwarty na wskazówki od osób z produkcji. Wiele osób zamyka swój talent w ramy. Nie bój się wysłuchaj i spróbuj wdrożyć rady od produkcji do swojego przesłuchania.

 

Przed samym castingiem zbierz swoje portfolio, przygotuj swoje zdjęcia, zastanów się również co chciałbyś im przedstawić. Może masz już doświadczeń w aktorstwie? Pochwal się tym!

 

Przeważnie na castingach uczestniczy otrzymują do wypełnienia formularz. Ma on czasami jedną stronę, czasami dziesięć stron, innnym razem jeszcze więcej. Nie omijaj pytań, odpowiedz na wszystko jak najszczegółowiej się da. Zdarza się, iż to właśnie en formularz ma największy wpływ na wygraną w castingu. W szczególności jeżeli chodzi o produkcje telewizyjne typu talent show lub reality show.

 

Dodatkowym atutem na przesłuchaniach jest ponadplanowy talent. Jeżeli umiesz śpiewać, tańczyć przygotuj na casting krótki układ taneczny lub piosenkę. Gdy opowiesz o danym talencie komisji możecie zostać poproszeni o jego przedstwienie. Nie rzucajcie słów na wiatr i to zróbcie! Może to właśnie ten czynnik przekona produkcje do obsadzenia Was w Waszej wymarzonej roli.

 

Tymczasem zapraszamy do zakładki „castingi” na platformie www.kidmodels.pl ! Zapisz się na casting już dziś!