Natalia Lewandowska zwana w internecie jako Nyla. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych TikTokerek w Polsce. Na chwilę obecną obserwuje ją 1.100.000 osób z całego świata!

1. Obecnie jesteś jedną z najbardziej rozpoznawalnych TikTokerek w Polsce. Jak to się stało?

Można powiedzieć, że miałam dużo szczęścia. Nie zakładałam aplikacji musically z myślą, że będę nagrywać tam filmiki i zdobywać popularność. Ale tak się złożyło, że już mój drugi filmik się wybił i to zrodziło we mnie myśl, żeby nagrywać częściej. Widzom spodobał się mój sportowy kontent i motywowali mnie w komentarzach. Nawet sama aplikacja bardzo mnie wspierała, byłam częścią projektu SPOTLIGHT, który miał na celu promować nowe talenty.

2. Uważasz, że wrzucanie materiałów do internetu jest dobrym pomysłem? Czy trzeba jednak mieć wszystko pod kontrolą?

Wiadomo wszystko jest dla ludzi ale z umiarem. W internecie można znaleźć i wrzucić przeróżne materiały, niektóre naprawdę fajne inne nie. Jednak każdy ma swój rozum i powinien zachować pewne granice dla bezpieczeństwa swojego i innych, nigdy nie wiemy kto ogląda nasze filmy.

3. Aktualnie otrzymałaś niebywałą szansę od producentów programu „Dance, dance, dance”. Jak to się stało? Jaką pełnisz tam rolę?

Tutaj również uśmiechnęło się do mnie szczęście. Dzień przed nagraniami do Dance Dance Dance spotkałam Wojtka (BlogerWojciech), który współpracuje z tiktokiem i to właśnie on zaprosił mnie na nagrania. Idąc tam niezupełnie wiedziałam o co chodzi, bo wszystko działo się tak szybko. Dopiero na miejscu wytłumaczyli mi moją role. Jestem prowadzącą kącika TikTok, w którym uczestnicy programu podejmują się różnych wyzwań związanych z TikTokiem.

4. Sądziłaś, że TikTok otworzy Ci drzwi do świata telewizji? Jak się z tym czujesz?

Nie, nigdy nie sądziłam, że osiągnę tyle dzięki tej aplikacji. Założyłam ją dla zabawy i dalej nagrywanie sprawia mi sporą przyjemność. Cieszę się, że mogę to robić na większą skalę. Udział w dance dance dance był dla mnie sporym wyzwaniem, bo jednak nagrywanie w domu przed telefonem to nie to samo co profesjonalne nagrania na planie programu.

5. Jakich rad udzieliłabyś młodym ludziom, którzy zaczynają swoją przygodę z TikTokiem?

Żeby się bawili nagrywaniem i nie byli od początku nastawieni na same korzyści, bo to tak nie działa. Jeśli czegoś nie lubi się robić to nie ma sensu tego ciągnąć. Na Tiktoku trzeba być oryginalnym i mieć spory dystans do siebie, często najbardziej nieoczekiwane filmiki zdobywają duża popularność. I nie poddawać się, jeśli jeden filmik nie wejdzie to nagrać kolejny. Każdy ma szanse wybić się na Tiktoku.