News / Kidmodels.pl

Portal KidModels.pl

autor: KidModels.pl

Portal Kidmodels.pl powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie świata mody, reklamy, filmu i telewizji na dziecięcych aktorów, modeli oraz modelki. 
 
KidModels jest kierowany do osób pragnących spróbować swoich sił w filmie, reklamie, telewizji oraz modelingu. Portal daje możliwość zaprezentowania się firmom branżowym z firmami reklamowymi na czele.
 
Portal promuje młodzież oraz dzieci utalentowane aktorsko, tanecznie, wokalnie, muzycznie, modelingowo oraz młodzież i dzieci przejawiające talenty twórcze.

W KidModels młodzi twórcy mogą samodzielnie publikować swoją twórczość i tym samym zaprezentować się szerszej publiczności.
 
To pierwsze i jedyne tego typu miejsce w sieci, gdzie młodzież i dzieci spotykają się z firmami szukajacymi młodych talentów.
 
Firmy mają do dyspozycji zaawansowaną wyszukiwarkę, dzięki której bez trudu znajdą dziecko, nastolatka, dziecko z rodzicem lub rodzeństwem, spełniające określone kryteria wymagane w przygotowywanej produkcji filmu, reklamy, programu telewizyjnego lub pokazu mody.
 
Kidmodels.pl, to miejsce, gdzie znajdziesz informacje o najnowszych castingach, porady na temat castingu oraz pracy na planie zdjęciowym.
 
Na portalu możesz z innymi użytkownikami wymieniać uwagi, poglądy, podzielić się własnym doświadczeniem lub szukać odpowiedzi na nurtujące zagadnienia, zadając pytania na łamach forum.
Udostępnij na

Wasze komentarze

Aby przeglądać i dodawać komentarze,
musisz się zalogować.

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki prywatności cookies.