Kamila

www.kidmodels.pl/kamilalka
Udostępnij na

Login: kamilalka

Miasto: Poznań

Kraj: Polska

Wiek: 18 (lat)

Płeć: dziewczynka

Znak zodiaku: Strzelec

Agencja: nie należę do agencji

Doświadczenie: niewielkie

Talent: aktorski, taneczny, wokalny, modelingowy,


Wzrost: 147 cm

Waga: 33 kg

Kolor oczu: Zielone

Kolor włosów: Ciemny blond

Długość włosów: Średnie

Sylwetka: Szczupła

Rozmiar ubrań: 146/152

Rozmiar obuwia: 37


O mnie

Hejka nazywam się Kamila. Lubię śpiewać i tańczyć. Chciała bym zostać piosenkarka lub fotomodelką to moje marzenia. Bardzo bym chciała też spełnić moje marzenie które nosze w sobie od pierwszej klasy szkoły podstawowej chciała bym zajmować się aktorstwem. Jestem miłą i pełną poczucia humoru dziewczyną. Pisze piosenki które wraz z moją ciocią nagrywamy na płytę :]

Umiejętności

Umiem ładnie śpiewać oraz uczę się grać na keyboardzie. Moja rodzina mówi że mam często brać udziały w szkolnych konkursach a nawet może poza szkolnych, castingach ii przesłuchaniach.

Doświadczenie

Generalnie nie mam wielkiego wykształcenia poza wielokrotnym udziałem w szkolnych przedstawieniach, uczęszczaniem na zajęcia teatralne, chór szkolny, oraz tańczeniu w szkolnym zespole Hip-Hop [ z osiągnięciami ] .

Zainteresowania

Interesuje się muzyką, aktorstwem oraz modelingiem. Najchętniej wystąpiła bym w reklamie czegoś fajnego i pożytecznego np. odzieży.

Użytkownik należy do grup

Komentarze

Użytkownicy, którzy ostatnio komentowali profil. Aby przeglądać i dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki prywatności cookies.