Sara

www.kidmodels.pl/brodowskasara
Udostępnij na

Login: brodowskasara

Miasto: Tomaszów Lubelski

Kraj: Polska

Wiek: 20 (lat)

Płeć: dziewczynka

Agencja: należę do agencji bez wyłączności praw

Talent: aktorski, taneczny, sportowy, plastyczny, muzyczny,


Wzrost: 162 cm

Kolor oczu: Niebieskie

Kolor włosów: Kasztanowe

Długość włosów: Średnie

Rozmiar ubrań: S

Rozmiar obuwia: 37


O mnie

Cześć mam na imię Sara.Mam 13 lat.Aktualnie mieszkam w Tomaszowie Lubelskim.Po wakacjach pójdę do Gimnazjum nr 1 w Tomaszowie Lub.Interesuje się muzyką,aktorstwem,modelingiem oraz tańcem.Jestem w agencji Andy Max.Lubie nawiązywać nowe znajomości,tańczyć oraz grać na gitarze.Mam wspaniałych przyjaciół na których zawsze mogę liczyć.Często biorę udziały w konkursach plastycznych,tanecznych i sportowych.

Umiejętności

Od kilku lat uczę się tańczyć.Tańczę hip-hop,jeez.Kiedyś tańczyłam troszkę balet.Taniec to jest to co najbardziej lubię robić.Ale po za tym...Gram na gitarze i dodatkowo mam zamiar bardziej nauczyć się grać na fortepianie.Jeśli chodzi o sport to grałam w koszykówkę a obecnie biegam.

Doświadczenie

Należę do agencji aktorskiej Andy Max.Dużego doświadczenia w telewizji jeszcze nie mam.Ostatnio brałam udział w nagraniach do reklamy Play występowałam jako statystka.Brałam też udział w sesji zdjęciowej.

Zainteresowania

Taniec,modeling,sport,rysowanie i gra na instrumentach.

Komentarze

Użytkownicy, którzy ostatnio komentowali profil. Aby przeglądać i dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki prywatności cookies.